-

Gözden kaçırmayın

Ünlü Sanatçı Cenk Eren, Ünlü Sanatçı Cenk Eren, "Kiraz Mevsimi"ni Seslendirdi

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ile YouTube iş birliğiyle gerçekleştirilen "İKSV ile İstanbul'dan Sevgilerle" adlı video serisinin yeni bölümünde, Muganni (Burak Güven) ve müzik yazarı Alper Bahçekapılı'nın kısa bir sahne arkası sohbeti izleyicilerle buluştu.

Bu projede Muganni, sahne arkasında yaptığı sohbetle müziğe ve sanatına dair içgörülerini paylaşıyor. Video, İKSV YouTube kanalı üzerinden izlenebiliyor.

İKSV, YouTube ile birlikte hayata geçirdiği bu seride, sanatçıların ve projeye katkı sağlayan diğer kişilerin deneyimlerini, hikayelerini ve sanata dair görüşlerini izleyicilere aktarmayı hedefliyor.

Projede görev alan ekip üyeleri arasında yönetmen Cemal Cihan Kırlı ve yapımcı İpek Efe bulunuyor. Görüntü yönetmenliğini Umut Turan ve Nusret Emre Bilgin üstlendi. Projeye katkıda bulunan diğer isimler ise prodüksiyon, kamera ve ses ekiplerinden gelen profesyonellerden oluşuyor.

"İKSV ile İstanbul'dan Sevgilerle" serisi, İKSV'nin sanata verdiği destek ve İstanbul'un kültürel zenginliklerini izleyicilerle buluşturma amaçları doğrultusunda oluşturulmuş bir video serisi.

Bu sohbetin detaylarına İKSV’nin resmi YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.